O nas

Blog wyczarowany z zabawek 

Aby powstała idealna zabawka dla Twojego dziecka, pracować nad nią musi mnóstwo osób. Pomysłodawca i projektant tworzą wizję zabawki, a technicy przygotowują maszyny, by później w naszej fabryce dopracować każdy model. Nad całością czuwają specjaliści zajmujący się tematyką prawidłowego rozwoju dzieci. Do naszej hali produkcyjnej trafia wysokiej jakości drewno pozyskane z gatunków przeznaczonych do wycinki.

Każdy ze specjalistów, który z nami współpracuje, posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Wpadliśmy więc na pomysł, aby tą wiedzą, podzielić się na blogu z rodzicami i nauczycielami.

Chcemy, aby ten blog był jak najbardziej przydatny dla wszystkich czytelników, podejmował tematy, którymi są zainteresowani, a same teksty stały się przyjazne w czytaniu.

Razem twórzmy tego bloga 

Pod każdym postem jest możliwość komentowania. Zapraszamy do udziału w dyskusjach na poruszane przez nas zagadnienia. Po prawej stronie znajduje się także formularz, dzięki któremu czytelnicy mogą proponować własne tematy. Uzupełnieniem bloga jest nasz facebookowy fanpage.

Redakcja bloga Pilch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>